Hotel Tru By Hilton Crossett

Prohlédnout si pokoje a ceny
Příjezd
Zvolte datum
Odjezd
Zvolte datum
Pokoje a Hosté2 Hosté, 1 pokoj
Otevřeme Booking.com v nové záložce pro férové srovnání.
Hotel Tru By Hilton Crossett
$$$$

Popis

Nacházející se 2 km od First Baptist Church, hotel Hotel Tru By Hilton Crossett má plavecký bazén. Crossett City Pool je 10 minut jízdy od Hotel Tru By Hilton Crossett.

Místo

Ubytování je situováno 3 km od centra města Crossett a 90 km od letiště Monroe Municipal. Od města Bossier City je to také 182 km.

Stravování

Hotel Tru By Hilton Crossett nabízí horkou bufetovou snídani. Hosté mohou jíst v First Baptist Church a Crossett City Pool 25 minut pěší chůze od hotelu.

Volný čas a podnikání

Jeho součástí je fitness lekce a fitness centrum pro hosty. Hosté mohou během pobytu cvičit v sportovním areálu.

Důležité informace
Příjezd/Odjezd
od 15:00-23:59
do 12:00
Vybavení
na místě je možné veřejné parkování.
Bezdrátový internet je k dispozici zdarma.
Další informace
Snídaně
Za rozumné ceny se podává formou švédských stolů snídaně. 
Děti a přistýlky
V pokoji není k dispozici žádná přistýlka. 
Domácí zvířata
Domácí zvířata nejsou povolena.
Budova
Počet pater:4
Počet pokojů:81
Cenový kalendář
Zkontrolujte dostupnost a ceny pro vaše data nyní!

Pokoje a dostupnost

Pokoj s manželskou postelí velikosti king
  • Velikost pokoje:

    28 m²

  • Druhy postelí:
    Velká manželská postel
  • Topení
  • Klimatizace
Pokój s možností umístění invalidního vozíku s manželskou postelí velikosti king
  • Velikost pokoje:

    28 m²

  • Druhy postelí:
    Velká manželská postel
  • Topení
  • Klimatizace
Pokoj s manželskou postelí velikosti king
  • Velikost pokoje:

    28 m²

  • Druhy postelí:
    Velká manželská postel
  • Topení
  • Klimatizace
Zobrazit 3 další typy pokojůMéně

Vybavení

Hlavní zařízení

Wi-Fi
Parkování

Parkoviště mimo lokalitu

Úschovna zavazadel

Úložna zavazadel

24 hodinové služby

Nepřetržitě otevřená recepce

Fitness/ Tělocvična

Fitcentrum

Bazén

Venkovní bazén

Výtah
Konferenční prostory

Obchodní centrum

Sport a Fitness

  • Fitcentrum

Pro pracovní účely

  • Obchodní centrum

Spa & rekreace

  • Venkovní bazén

Vybavení pokoje

  • Klimatizace
  • Žehlení

Koupelna

  • Toaletní potřeby zdarma

Vybavení pokoje

  • Záclony
Zobrazit všechna zařízeníSkrýt zařízení

Základní informace o Hotel Tru By Hilton Crossett

💵 Nejnižší cena pokoje 3393 Kč
📏 Vzdálenost do centra 2.3 km
✈️ Vzdálenost do letiště 88.4 km
🧳 Nejbližší letiště South Arkansas Regional at Goodwin Field, ELD

Místo

Adresa
Adresa byla zkopírována.
920 Unity Road, Crossett, Arkansas, USA, 71635
Zobrazení mapy
920 Unity Road, Crossett, Arkansas, USA, 71635
  • Zajímavosti města
  • Nedaleko
  • Restaurace
  • Hotely poblíž
Ashley County Medical Center
190 m
Restaurace
Rio Grande Mexican Grill
170 m
Restaurace
Johnny's Pizza House
170 m

Recenze Hotel Tru By Hilton Crossett

7.2 /10
Velmi dobře
76 recenzí
Ověřené recenze  
Objevte nejlépe hodnocené možnosti díky ověřeným recenzím z našeho webu a Booking.com.
Navštívil(a) jste tento hotel?
Napište nám své zkušenosti.
Napište recenzi

Časté otázky o Tru By Hilton Crossett

Jaká je vzdálenost od 3hvězdičkový Hotel Tru By Hilton Crossett do centru města Crossett?
Do centra města Crossett dojdete z 3hvězdičkový Hotel Tru By Hilton Crossett za 25 minut.
Mohu nechat své auto na parkovišti Hotel Tru By Hilton Crossett zdarma?
Parkoviště na místě v Hotel Tru By Hilton Crossett je zdarma.
V kolik hodin se mohu v Hotel Tru By Hilton Crossett hotel odhlásit?
V Hotel Tru By Hilton Crossett hotel se můžete odhlásit od 12:00 do 12:00.
Kolik stojí pokoj v 3hvězdičkový Hotel Tru By Hilton Crossett hotel?
Ceny v 3hvězdičkový Hotel Tru By Hilton Crossett hotel začínají od 162 $.
Jaké platební metody jsou v hotel ve městě Crossett k dispozici?
V hotel ve městě Crossett lze platit následujícími způsoby:
  • hotovost
  • Visa
  • American Express
  • Mastercard
Jaké typy pokojů nabízí hotel ve městě?
V hotel ve městě jsou k dispozici takové typy pokojů, jako Pokoj s manželskou postelí velikosti king a Pokoj s manželskou postelí velikosti queen.
Je Hotel Tru By Hilton Crossett hotel vybaven zařízením pro osoby se zdravotním postižením?
Ano, pro hosty se speciálními potřebami je v Hotel Tru By Hilton Crossett hotel k dispozici bezbariérový přístup a bezbariérové pokoje.
Prohlédnout si pokoje a ceny
Příjezd
Zvolte datum
-
Odjezd
Zvolte datum
Pokoje a Hosté2 Hosté, 1 pokoj